Ga naar ...



BEVESTIG

Filter op doelgroep


Overzichten

Vakantie en vrije dagen
Oudercontacten

Kalender

donderdag 1
klassencompetitie voetbal meisjes 2e jaar
Vanaf 12u15 tot 13u15
sportzaal
Doelgroep 2de jaar

Sid in
Vanaf 13u00 tot 16u00
Kortrijk
Voor de zesdes
Doelgroep 6de jaar

vrijdag 2
Schooltoneel
Aquariustheater
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar
Doelgroep 3de jaar
Doelgroep 4de jaar
Doelgroep 5de jaar
Doelgroep 6de jaar

1e deel Columbusproef: Studiekeuzebegeleiding voor de zesdes
Vanaf 10u15 tot 12u10
computerlokalen
Doelgroep 6de jaar

klassencompetitie voetbal meisjes 2e jaar
Vanaf 12u15 tot 13u15
sportzaal
Doelgroep 2de jaar

speelvogels
Vanaf 12u45 tot 13u15
lokaal 603
voor alle leerlingen uit de eerste graad
Doelgroep 1ste jaar

zaterdag 3
Schooltoneel
Aquariustheater
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar
Doelgroep 3de jaar
Doelgroep 4de jaar
Doelgroep 5de jaar
Doelgroep 6de jaar

maandag 5
klassencompetitie voetbal meisjes 2e jaar
Vanaf 12u15 tot 13u15
sportzaal
Doelgroep 2de jaar

Muziekgroep repetitie
Vanaf 16u20 tot 17u20
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar
Doelgroep 3de jaar
Doelgroep 4de jaar
Doelgroep 5de jaar
Doelgroep 6de jaar

dinsdag 6
Schaken
Vanaf 12u25 tot 13u15
Foyer
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar
Doelgroep 3de jaar
Doelgroep 4de jaar
Doelgroep 5de jaar
Doelgroep 6de jaar

donderdag 8
klassencompetitie voetbal meisjes 2e jaar
Vanaf 12u15 tot 13u15
sportzaal
Doelgroep 2de jaar

vrijdag 9
Honderd dagen
Vanaf 8u30 tot 16u00
Doelgroep 6de jaar

Didactische uitstap rond communicatie met ZOWE hogeschool
Vanaf 8u35 tot 12u08
ZOWE hogeschool Brugge
voor 4HWE + 3HWE in het kader van GW
Doelgroep 3de jaar
Doelgroep 4de jaar

klassencompetitie voetbal meisjes 2e jaar
Vanaf 12u15 tot 13u15
sportzaal
Doelgroep 2de jaar

maandag 12
Start sperperiode 3 GLA4 / 3 GLA5
Doelgroep 3de jaar

Sport en spel pingpong/pool/biljart/tafelvoetbal
Vanaf 12u45 tot 13u15
speelkelder
eerste graad
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar

Muziekgroep repetitie
Vanaf 16u20 tot 17u20
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar
Doelgroep 3de jaar
Doelgroep 4de jaar
Doelgroep 5de jaar
Doelgroep 6de jaar

dinsdag 13
Start sperperiode 3 HWE / 3EC4 / 3EC5 / 3LA4 / 3LA5
Doelgroep 3de jaar

woensdag 14
Start sperperiode 3 WET / 2e jaar / 1 LATa / 1 LATb
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar
Doelgroep 3de jaar

Start sperperiode 4e jaar
Doelgroep 4de jaar

Pi dag
Vanaf 3u14
voor pi fanaten
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar
Doelgroep 3de jaar
Doelgroep 4de jaar
Doelgroep 5de jaar
Doelgroep 6de jaar

Pi-dag
Vanaf 3u14 tot 21u14
Voor alle pi-fanaten
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar
Doelgroep 3de jaar
Doelgroep 4de jaar
Doelgroep 5de jaar
Doelgroep 6de jaar

donderdag 15
Start sperperiode 1 MOD / 1 STEM
Doelgroep 1ste jaar

Proefwerken 4e jaar
Vanaf 8u28 tot 10u11
Doelgroep 4de jaar

Proefwerken 4e GLA4/GLA5
Vanaf 10u28 tot 12u11
Proefwerk Grieks
Doelgroep 4de jaar

Vlaamse Wiskunde Kangoeroewedstrijd
Vanaf 10u28 tot 12u11
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar

klassencompetitie basketbal 1ste jaar
Vanaf 12u15 tot 13u15
sportzaal
Doelgroep 1ste jaar

vrijdag 16
Acteur Robert Brouwer met 'Bijt'
Vanaf 10u30
Aula
Doelgroep 5de jaar
Doelgroep 6de jaar

klassencompetitie basketbal 1ste jaar
Vanaf 12u15 tot 13u15
sportzaal
Doelgroep 1ste jaar

speelvogels
Vanaf 12u45 tot 13u15
lokaal 603
voor alle leerlingen uit de eerste graad
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar

Infoavond Hoger Onderwijs
Vanaf 19u30 tot 21u00
OLC en Foyer
voor zesdejaars en hun ouders, CLB en oudleerlingen
Doelgroep 6de jaar

maandag 19
Einde sperperiode 4e jaar
Doelgroep 4de jaar

Proefwerken 3 GLA4 / 3 GLA5
Vanaf 8u28 tot 12u11
Doelgroep 3de jaar

Proefwerken 4e jaar
Vanaf 8u28 tot 12u11
Doelgroep 4de jaar

klassencompetitie basketbal 1ste jaar
Vanaf 12u15 tot 13u15
sportzaal
Doelgroep 1ste jaar

dinsdag 20
Proefwerken 3 HWE/EC4/EC5/LA4/LA5
Vanaf 8u28 tot 12u11
Doelgroep 3de jaar

woensdag 21
Proefwerken 2e jaar / 1 LATa / 1 LATb
Vanaf 8u28 tot 12u11
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar

Proefwerken 3 WET
Vanaf 8u28 tot 10u11
Doelgroep 3de jaar

donderdag 22
Proefwerken 1 MOD / 1 STEM
Vanaf 8u28 tot 12u11
Doelgroep 1ste jaar

zaterdag 24
Praatcafé
Vanaf 19u00 tot 21u00
Foyer
voor oud-leerlingen afgestudeerd in 2013, 2014, 2015, 2016, 2017

dinsdag 27
Laatste dag proefwerken
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar
Doelgroep 3de jaar

Uitstap Flanders Fields
Vanaf 8u15 tot 18u15
Verschillende sites in de Westhoek
Uitstap WOI voor het vak geschiedenis
Doelgroep 5de jaar

donderdag 29
Oudercontact 4e jaar: studiekeuze en resultaten
Vanaf 16u30 tot 19u30
Foyer / Parkeren op de speelplaats is toegelaten
Doelgroep 4de jaar

vrijdag 30
Goede Vrijdagvieringen
kapel
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar
Doelgroep 3de jaar
Doelgroep 4de jaar
Doelgroep 5de jaar
Doelgroep 6de jaar

Oudercontact voor 1e, 2e en 3e jaar
Vanaf 14u00 tot 18u00
In de lokalen van de eerste graadsschool.

melatonin and weed before bed

melatonin weed withdrawal blog.plazacutlery.com
Ingang via Carmersstraat 3.
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar
Doelgroep 3de jaar

zaterdag 31
Paasvakantie
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar
Doelgroep 3de jaar
Doelgroep 4de jaar
Doelgroep 5de jaar
Doelgroep 6de jaar