Ga naar ...



BEVESTIG

Filter op doelgroep


Overzichten

Vakantie en vrije dagen
Oudercontacten

Kalender

maandag 2
Klimaatweek van 02/10/2017 - 06/10/2017
Op school
Voor alle leerlingen, leerkrachten en de buurt (verschillende acties: niet tijdens de lesuren, wel tijdens klasuur)
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar
Doelgroep 3de jaar
Doelgroep 4de jaar
Doelgroep 5de jaar
Doelgroep 6de jaar

S & S tuin
Vanaf 12u45 tot 13u15
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar

Basketinitiatie 1e jaar
Vanaf 12u40 tot 13u10
Doelgroep 1ste jaar

dinsdag 3
Ecologie-excursie met biotoopstudie
Vanaf 13u25 tot 17u00
Natuurcentrum Beisbroek Sint Andries
4 Wetenschappen
Doelgroep 4de jaar

Toneelvoorstelling "Zigzagkind"
Vanaf 10u00
Magdalenazaal
Vertrek : 9.30 u.
Doelgroep 1ste jaar

Schaken
Vanaf 12u25 tot 13u15
Foyer
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar
Doelgroep 3de jaar
Doelgroep 4de jaar
Doelgroep 5de jaar
Doelgroep 6de jaar

S & S tuin
Vanaf 12u45 tot 13u15
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar

woensdag 4
Oxfam wereldwinkelontbijt
Eigen klas
Alle leerlingen
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar
Doelgroep 3de jaar
Doelgroep 4de jaar
Doelgroep 5de jaar
Doelgroep 6de jaar

Forever Amy
Vanaf 20u00 tot 22u00
Stadsschouwburg Brugge
Internen van het 4de jaar

Doelgroep internaat
donderdag 5
Open avond internaat
Vanaf 18u30 tot 21u00
Internaat
Voor alle ouders van internen

Doelgroep internaat
S & S tuin
Vanaf 12u45 tot 13u15
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar

vrijdag 6
Didactische uitstap naar een kinderdagverblijf
Vanaf 8u28 tot 12u08
Pietje Pek Brugge
Voor 3HWE in het kader van GW
Doelgroep 3de jaar

Klasuur
Vanaf 10u28 tot 11u18
Voorbereiding pasdag
Doelgroep 5de jaar

Klasuur
Vanaf 11u21 tot 12u11
Voorbereiding pasdagen
Doelgroep 6de jaar

Energy Talks - PlanetProof
Vanaf 18u30 tot 22u00
Aquariustheater SLHD Secundair
Minister Crevits, Schepen Annys, Frank De Lannoit en Claude Detremmerie. Nadien receptie.

Speelvogels
Vanaf 12u45 tot 13u15
Lokaal 603
Gezelschapsspellen
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar

zondag 8
Einde uitwisselingsprogramma Zuid-Afrika
Doelgroep 5de jaar

maandag 9
Basketinitiatie + match
Vanaf 12u40 tot 13u10
Sportzaal
Doelgroep 1ste jaar

woensdag 11
Highlandgames
Vanaf 14u00 tot 17u00
Voor alle internen

Doelgroep internaat
donderdag 12
Pasdag
Vanaf 8u25 tot 16u00
Variabel
Voor alle leerlingen
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar
Doelgroep 3de jaar
Doelgroep 4de jaar
Doelgroep 5de jaar
Doelgroep 6de jaar

vrijdag 13
Pasdagen voor de 6des - deel 2
Vanaf 8u20 tot 16u08
6de jaars
Doelgroep 6de jaar

Speelvogels
Vanaf 12u45 tot 13u15
Lokaal 603
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar

maandag 16
Proefwerken 1ste jaar
Doelgroep 1ste jaar

Basketbalmatch
Vanaf 12u40 tot 13u10
Sportzaal
Doelgroep 2de jaar

Pingpong Pool Biljart
Vanaf 12u45 tot 13u15
Speelkelder
Doelgroep 1ste jaar

dinsdag 17
Schaken
Vanaf 12u25 tot 13u15
Foyer
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar
Doelgroep 3de jaar
Doelgroep 4de jaar
Doelgroep 5de jaar
Doelgroep 6de jaar

Uitleg over het Erasmus+ project
Vanaf 10u25 tot 10u40
aula
Doelgroep 3de jaar

donderdag 19
Bezoek federaal parlement Brussel
Vanaf 11u30 tot 17u15
Brussel
6HWE
Doelgroep 6de jaar

Proefwerken 1ste jaar
Doelgroep 1ste jaar

vrijdag 20
Dag van de jeugdbeweging
Vanaf 8u00 tot 16u00
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar
Doelgroep 3de jaar
Doelgroep 4de jaar
Doelgroep 5de jaar
Doelgroep 6de jaar

maandag 23
Competitie zaalvoetbal 3e jaar
Vanaf 12u15 tot 13u15
Sportzaal
Doelgroep 3de jaar

Medisch onderzoek + vaccinatie HPV meisjes
Vanaf 8u28 tot 12u11
CLB Brugge
1STEM
Doelgroep 1ste jaar

Pingpong Pool Biljart
Vanaf 12u45 tot 13u15
Speelkelder
Doelgroep 2de jaar

dinsdag 24
Competitie zaalvoetbal 3e jaar
Vanaf 12u15 tot 13u15
Sportzaal
Doelgroep 3de jaar

donderdag 26
Competitie zaalvoetbal 3e jaar
Vanaf 12u15 tot 13u15
Turnzaal
Doelgroep 3de jaar

Toneelvoorstelling "Donderdag"
Vanaf 10u00
Zaal Daverloo
Doelgroep 3de jaar

vrijdag 27
Oudercontact
Vanaf 16u30 tot 19u30
1e graad: in eigen klas; 3e jaar: in leeratelier 713
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar
Doelgroep 3de jaar

Competitie zaalvoetbal 3e jaar
Vanaf 12u15 tot 13u15
Turnzaal
Doelgroep 3de jaar

Speelvogels
Vanaf 12u45 tot 13u15
Lokaal 603
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar

maandag 30
Herfstvakantie
Tot en met 5 november

Sportkamp (dans); tot 3/11
Vanaf 9u00 tot 16u00
Ook voor leerlingen vanaf 3de kleuter
Doelgroep 1ste jaar
Doelgroep 2de jaar