Filter


Filter op type activiteit

Vakantie en vrije dagen
Oudercontacten

Zoek in de kalender

Kalender

donderdag 2
Schaken en lezen
Vanaf 12.15 u. tot 13.15 u.
OLC
1
2
3
4
5
6


Inleefproject cw
Vanaf 13.25 u. tot 17.00 u.
Verschillende culturele organisaties Brugge
6hwe
6


vrijdag 3
STEM-olympiade
wetenschapsklas
voor alle leeringen van 1WET
1


Medisch onderzoek
Vanaf 8.30 u. tot 12.00 u.
CLB Sint-Maartensbilk
3HWE
3


maandag 6
ICT-olympiade
thuisklas
voor de leerlingen van 2ECOR en 2MTW
2


ICT-olympiade
Vanaf 8.30 u. tot 9.45 u.
thuisklas
4EWE
4


Junior College deel 2
Vanaf 12.20 u. tot 16.30 u.
Gent
5
6


dinsdag 7
Doe-dag 6B
Vanaf 8.25 u. tot 16.00 u.
basisschool Hemelsdaele, meester Peter
Inenting
Vanaf 9.00 u. tot 12.00 u.
School ehbo lokaal
Alle derdes
3


donderdag 9
ICT-olympiade
thuisklas
voor de leerlingen van 2LAT en 2GLA
2


Doe-dag 6A
Vanaf 8.25 u. tot 16.00 u.
basisschool Hemelsdaele, juf Ilse
Bezoek PZ OLV
Vanaf 8.45 u. tot 11.20 u.
PZ OLV
5 HWE
5


ICT-olympiade
Vanaf 10.45 u. tot 12.11 u.
thuisklas
4WET
4


Inleefproject cw
Vanaf 13.25 u. tot 17.00 u.
Verschillende culturele organisaties Brugge
6hwe
6


vrijdag 10
Medisch onderzoek
Vanaf 8.28 u. tot 12.00 u.
CLB Sint-Maartensbilk
3 Ewe
3


Lezig professor Braeckman
Vanaf 13.15 u. tot 16.08 u.
OC De Kleine Beer in Beernem
5hwe
5


zaterdag 11
Re√ľnie oud-leerlingen
Ingang E.Zorghestraat
afstudeerjaar *2 en *3 - vooraf inschrijven
maandag 13
Bezoek gerechtsgebouw
Vanaf 8.28 u. tot 12.11 u.
Gerechtsgebouw Brugge
6hwe
6


dinsdag 14
Schaatsen
Vanaf 10.11 u. tot 12.00 u.
Boudewijnpark
Alle derdes
3


donderdag 16
Sober maal
Vanaf 12.00 u. tot 13.15 u.
eetzaal
Voor alle leerlingen en leerkrachten van de school
1
2
3
4
5
6


Inleefproject cw
Vanaf 13.25 u. tot 17.00 u.
Verschillende culturele organisaties Brugge
6hwe
6


vrijdag 17
Skireis 1ste graad
zaterdag 18
Reis naar Berlijn voor de 2de graad
maandag 20
Krokusvakantie tem 26/02/2023
1
2
3
4
5
6


dinsdag 28
schaken en lezen op school
Vanaf 12.15 u. tot 13.15 u.
OLC
1
2
3
4
5
6